Kontakta oss

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv

E-mail: info@spiv.se

031-389 14 90

 

ÖPPETTIDER

MÅN-TOR  07:30-16:30
FREDAGAR 07:30-15:00
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

 

FELANMÄLAN

Har du frågor eller problem med ditt säkerhetssystem så ber vi dig maila vår kundtjänst alternativ ringa vårt växelnummer:

kundtjanst@spiv.se
031 – 389 14 90

linus

Kalkyl/ Ägare

Linus Westman

E-mail: Linus@spiv.se

Telefon: 031 389 14 91

Emil

Projektledare/ Ägare

Emil Marberg

E-mail: Emil@spiv.se

Telefon: 031 389 14 92

Camilla

Ekonomiansvarig/ kontor

Camilla Sjögren

E-mail: Camilla.spiv.se

Telefon: 031 389 14 98

Hampus

Försäljning & Marknad

Hampus Eriksson

E-mail: Hampus@spiv.se

Telefon: 076-329 79 56

Robert

Arbetsledare

Robert Johansson

E-mail: Robert@spiv.se

Telefon: 031 389 14 93

Martin

Tekniker

Martin Alveborg

E-mail: Martin@spiv.se

Telefon: 031 389 14 97

Erik

Tekniker

Erik Martinsson

E-mail: Erik@spiv.se

Telefon: 031 389 14 99

Noname

Tekniker

Kevin Mellin

E-mail: Kevin@spiv.se

Telefon: 031 389 14 94

Öppettider

MÅN-FRE  07:30-16:30
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv